Volné pracovní místo  Vedoucí technického úseku

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Profil pozice:
Zkušený manažer ideálně technického zaměření.

Náplň práce
Vedení technického úseku, motivace podřízených ve svěřeném útvaru a jejich podpora v odbornému růstu.
Stanovování výzkumných a vývojových plánů v souladu se strategií organizace.
Zajištění modernizace, vývoje a vyhledávání nových technologií ke zvýšení efektivity výroby.
Implementace a ověřování nových výrobních postupů a technologií, optimalizace stávajících výrobních metod.
Sledování vývoje techniky a technologií.
Reprezentování organizace na odborných konferencích.

Požadujeme
VŠ vzdělání v technickém oboru (ideálně elektrotechniky, světelné techniky) nebo managementu
5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
Analytické schopnosti a manažerské dovednosti (motivace, vedení a řízení týmu)
Pokročilá znalost anglického jazyka.
Ochotu cestovat a účastnit se vzdělávacích seminářů.

Nabízíme
Zajímavou práci a samostatnou pozici s možností seberealizace.
Možnost dalšího odborného růstu, vzdělávací kurzy, školení.
Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií.
Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci a dosažených výsledků.
Finanční bonusy, prémie, notebook, telefon, příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016