Volné pracovní místo  Vedoucí týmu (se znalostí ruského a anglického jazyka) - Supervisor/Team Leader (with Russian a English knowledge)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha
znalost R.J. Aktivní , A.J. pokročilý
Kontaktní osoba: Vorobyová Alexandra, tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář
Pracovní úvazek : plný, PP na 1 rok
¨Předchozí praxe v call -centru výhodou
Náplň práce: na této pozici převezmete odpovědnost za výkon, hodnocení a rozvoj svěřeného týmu.
Budete zodpovědný/-á za práci s jejich výsledky, návrhy a aplikace plánů na jejich zlepšení.
Součástí Vaší práce bude též spolupráce při náboru a zaškolení nových zaměstnanců, spolupráce v rámci životního cyklu zaměstnance a poskytování reportů vedení společnosti.
Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem; zkušenosti z kontaktního centra; schopnost pracovat samostatně a dosahovat stanovených cílů; analytické schopnosti, porozumění datům; umění efektivně řešit problémy; vynikající práce s lidmi, jejich rozvoj, nastavování a kontrola cílů; orientace na dlouhodobý, stabilní výkon.
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; samostatnou, náročnou práci; práci na projektech vedoucích ke zkvalitnění zákaznických služeb; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze.
Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny v rozmezí mezi 6:00 až 22:00 hod. od pondělí do neděle).

Požadovaná znalost jazyků

  • Ruština - aktivní

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 7.12.2016