Volné pracovní místo Vedoucí účetního oddělení

16.10.2014
Kuraray Europe Moravia s.r.o.
Místo pracoviště
Palackého 516, Všetuly, 769 01, Holešov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

pracoviště Holešov

- Náplň práce: Komplexní vedení účetnictví, daňové agendy a sestavování statistických přehledů, Plnění úkolů účetního oddělení dle zákonných norem a firemních procesů, Řízení chodu a delegování úkolů v rámci účetního oddělení, optimalizace procesů, Tvorba vnitropodnikových směrnic, Zpracování účetních závěrek (měsíčních, ročních) Komunikace s auditory a daňovými poradci, Odpovědnost za splnění všech daňových povinností, Kontrola a metodické vedení podřízených pracovníků, Spolupráce při tvorbě rozpočtu, Reporting vedení společnosti, Spolupráce se státní správou (banky, finanční úřady, pojišťovny..), Spolupráce a komunikace s vedením společnosti

- Požadavky
VŠ vzdělání ekonomického směru, Praxe alespoň 3 roky na podobné pracovní pozici , Plynulá znalost češtiny a angličtiny, Výborné komunikační a organizační schopnosti (slovem i písmem), Znalost práce na PC (MS Office) Znalost SAP vítána, Ochota učit se novým věcem, aktivní a flexibilní přístup

- Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, skupinové životní pojištění, 25 dnů dovolené, hrazené očkování, výkonnostní odměny, 13. plat, příspěvek na stravování, osobní a profesní rozvoj
Nástup: 1.1.2015, úvazek 37,5 hod/týdně

- Kontaktní informace – Personální oddělení, Ing. Helena Burešová, poslat email , poslat email V případě zájmu o danou pozici zašlete svůj životopis v ČJ i AJ.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Čeština – aktivní