Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Zámečník
Lokalita:
Plzeň-jih
Zveřejnil:
Úřad práce pro Plzeň-jih
Může se Vám hodit:
Zámečník Plzeň-jih

Volné pracovní místo vedoucí údržby a správy budov

25.10.2016
FCT electronic czech s.r.o.
Místo pracoviště
135, Letiny, 336 01, Letiny
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Životopisy zasílejte na e-mail: poslat email
Jednosměnný provoz (od 6:00 do 14:30), finanční ohodnocení dle předchozí praxe a zkušeností, stravenky, vital passy, příspěvek na penzijní připojištění,prémie v hodnotě 13.platu.
Požadujeme: technické znalosti, zkušenosti v oblasti správy budov a zařízení, všestrannost a manuální zručnost – elektro, zámečnictví, mechanika, zednické práce, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk.B; zkoušky vyhlášky § 5 50/78 Sb. nebo vzdělání v elektrotechnice podmínkou, výhodou znalost cizího jazyka (AJ/NJ), svářečský průkaz.
Náplň práce: údržba objektu a venkovních prostor – provádění údržbových a opravárenských prací, objednávání specifických údržbových prací u odborných pracovníků a firem; údržba, revize strojů a zařízení (rekuperační jednotky, kompresory, plynové kotle atd.); správa popř. provádění revizí elektrických zařízení; spolupráce s oddělením výroby – úpravy zařízení, vybavení a příslušenství; koordinace projektů v oblasti správy budov, údržby a servisu; kontaktní osoba pro externí instituce (dodavatelé plynu a elektřiny, hasiči, bezpečnostní služba atd.); optimalizace nákladů spjatých s provozem budovy; odpadové hospodářství a dohled nad úklidovými činnostmi ve svěřených objektech a jejich okolí a jejich samostatný výkon; vedení požadovaných evidencí.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Podobné nabídky práce

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - ČETAŘ
Ref. č.: 9-21-208481. Máte praxi na vedoucí pozici zámečníka?<br/>Máme pro Vás skvělou příležitost.<br/> <ul> <li> vedení menší skupiny spolupracovníků strojní údržby (pozice četaře)</li> <li> plánování a rozdělování práce s násle ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeň Plný úvazek
aktivní
Strojní údržbář/zámečník
Ref. č.: 9-21-197239. Jste vyučený v oboru a máte praxi na pozicíh údržbář, zámečník nebo mechanik? <br/> <br/>Rozšiřujeme náš tým údržbářů. <br/> <br/>Náplň práce: <ul> <li> provádění oprav a pravidelné údržby na výrobních strojí ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plzeňský kraj Plný úvazek
aktivní
zámečník - svářeč
Nutný svářečský průkaz CO2, nástup dle dohody.
ELITEX Nepomuk a.s. Železniční 339, Nepomuk Plný úvazek
týden
údržbář/stájník
Místo výkonu Kokořov. Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů, technické a svářečské dovednosti výhodou. Stravenky, prodejní poukázky do podnikových prodejen.
Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 390, Kasejovice Plný úvazek
aktivní
údržbář
Místo výkonu Hořehledy 35, údržba nemovitosti, zahrady, zeleně, pomocné práce na stavbě. Svářečský průkaz a ŘP sk. T nutný (C výhodou).
Česká golfová asociace s.r.o. 35, Spálené Poříčí Plný úvazek
aktivní
zámečník
Místo výkonu Neurazy, ochota a chuť pracovat a učit se novým věcem, vhodné i pro absolventy, odměny, příspěvek na dovolenou.
SH Weld s.r.o. 45, Neurazy Plný úvazek