Volné pracovní místo  Vedoucí údržby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Zeyerova 285, 337 01 Rokycany.
Náplň práce: řídí a organizuje činnost provozů údržby a energetiky. Plánuje potřebu paliv, energií, sjednává odběrové diagramy a dodávky energií pro a.s.
Vypracovává podklady pro sjednání hospodářských smluv a dohod na externí opravy a odběr jednotl.energií. Vypracovává plány oprav a havarijní a regulační plány odběru energií a statistická hlášení. Zodpovídá a kontroluje technickou dokumentaci strojního, el. a energetického zařízení. Organizuje ve svém útvaru školení obsluhy z hlediska bezpečného a hospodárného provozu atd.
Požadavky: SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe s vedením kolektivu.
Nabízíme: platové ohodnocení od 30.000,-Kč/měs., stravenky, 5 dní volna s náhradou mzdy navíc
Kontakt e-mailem: p. Purmová e-mail pro zaslání životopisů použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.2.2016