Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej
Pozice:
Vedoucí úseku prodejny
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Vedoucí úseku prodejny Vsetín

Volné pracovní místo Vedoucí úseku ovoce a zeleniny

6.5.2015
Kaufland Česká republika v.o.s.
Místo pracoviště
Jasenická 311, Vsetín, 755 01, Vsetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ ÚSEKU OVOCE A ZELENINY
Zaměstnavatel požaduje: zbožíznalství z oblasti ovoce a zeleniny, zkušenost s vedením kolektivu zaměstnanců, 2 roky praxe v obchodu, dobrou znalost práce na PC, aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, bezúhonnost
Náplň práce: zabezpečení úseku prodeje, prezentace zboží dle firemních standardů, objednávky, vedení zaměstnanců a plánování jejich nasazení, kontrola layoutu zboží a lhůt spotřeby, dodržování zásad HACCP, manipulace se zbožím
Zaměstnavatel nabízí: zázemí prosperující mezinárodní společnosti, motivující mzdové ohodnocení, práce v dynamickém kolektivu, důkladné zapracování
První kontakt: telefonicky Ing. Orságová, tel.: poslat email v době 7:00 – 15:00 h., e-mailem na: poslat email nebo osobně na pracovišti v době 7:00 – 15:00 h.