Volné pracovní místo  Vedoucí útvaru servisu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 000–36 000 Kč / měsíc

Požadujeme hornicko-geologické, strojní nebo elektrotechnické vzdělání, znalost důlní techniky a technologie dobývání uhlí. Praxe min. 5 let v oboru, organizační a marketingové schopnosti, loajalita k firmě. Zahraniční výjezdy - technická a organizační podpora servisu. Velmi dobrý zdravotní stav, vysoké pracovní nasazení, zkušenost s vedením kolektivu, schopnost motivovat podřízené, orientaci v oblasti servisních služeb a výbornou znalost ruského jazyka slovem i písmem. Časté výjezdy do zahraničí (Rusko, Ukrajina).
Náplň práce: vedení kolektivu servisních techniků, správa skladu náhradních dílů, tvorba plánu servisních zásahů, spolupráce s obchodními zástupci, motivace týmu podřízených, reporting o stavu zařízení v jednotlivých oblastech.
Profesní životopisy zasílejte poštou nebo e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář Pro osobní jednání jsou vymezeny hodiny personálního oddělení vždy na úterý a na čtvrtek, od 8.00 do 14.00 hodin. !!!

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné - CAD, Solid Works
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Hornictví a geologie
  • Strojírenství a strojírenská výroba

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na životní pojištění
  • Ubytování - v podnikové ubytovně za zvýhodněných podmínek
  • Naturální výhody - možnost pronájmu firemního rodinného domu
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravné
  • Dovolená navíc - celkem 25 dnů
  • Zvláštní prémie - osobní ohodnocení, roční odměny

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016