Volné pracovní místo  Vedoucí vstupní kontroly (provoz Uničov)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.

Náplň práce
  • management vstupní kontroly
  • řízení a motivace kolektivu zaměstnanců QI
  • průběžné jednání s dodavateli ve věcech zkvalitnění vzájemné spolupráce a dodávaného zboží
  • průběžné jednání ve věcech kvality s jednotlivými odděleními uvnitř společnosti
  • zpětné hodnocení dodavatelů
  • tvorba návrhů na zlepšení dílčích procesů a jejich implementace
  • vedení reklamačních řízení

Co po vás požadujeme
  • min. SŠ s maturitou, strojírenské zaměření
  • znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, PowerPoint, …)
  • znalost norem ISO 9001 a ISO/TS 16949
  • dobrou znalost zákona 22/97 Sb., o technických požadavcích výroby
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • znalost čtení výkresové dokumentace, měřidel
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity
  • příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017