Volné pracovní místo  Vedoucí výrobního týmu kovárny (provoz Olomouc)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.

Náplň práce:
  • zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu
  • vedení evidence pracovní směny, plánování směn
  • kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů
  • kontrola pracovní a technologické kázně
odepisování operací
  • kontrola dodržování BOZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic

Co po vás požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenství výhodou
  • dobrá znalost technologie strojírenské výroby
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na PC
  • výborné komunikační, organizační schopnosti
samostatnost

Co vám můžeme nabídnout:
  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2017