Volné pracovní místo  Vedoucí výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

péracoviště Koryčany
Nově vzniklá výrobní pobočka v Koryčanech je primárně zaměřena na výrobu plastů a kompletační práce.
  • Popis pozice: zodpovědnost za plánování výroby, koordinace a vedení jednotlivých výrobních úseků, zodpovědnost za tým 15-35 lidí (podle sezóny), neustálé zlepšování procesů a postupů, spolupráce na vytváření motivačních programů pro zaměstnance
  • Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe na pozici vedoucí výroby/mistr (případně asistentská pozice) výhodou, zkušenost s vedením týmu, AJ pasivně s ochotou dále se vzdělávat, samostatná vůdčí osobnost, velmi dobré organizační schopnosti, zapálení pro práci, nástup co nejdříve
  • Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení 25 000 - 45 000 Kč dle zkušeností a praxe, bonusy, 5 týdnů dovolené, stabilní zaměstnání u silné společnosti, možnost osobní realizace
  • své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář příp. dotazy prostřednictvím SMS na tel. použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc - 25 dní/rok
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016