Volné pracovní místo  VEDOUCÍ VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–50 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: zodpovědnost za produkci (plnění výrobních norem), zodpovědnost za dosažení plánu v oblasti kvality, procesů, dodávek, nákladů, přijímání nových zaměstnanců do výroby, jejich zaškolení a kontrola výkonu, spolupráce s managementem a ostatními částmi společnosti, práce s firemním systémem, zodpovědnost za oblast BOZP a PO
Požadavky: vzdělání VŠ nebo SŠ s mat. technického nebo ekonomického směru, znalost výkresové dokumentace, znalost práce na PC (Office) - běžná uživatelská, samostatnost, flexibilita, práce v týmu, ŘP"B", praxe ve vedení dělníků ve výrobě vítána, znalost NJ nebo AJ na úrovni A2-B1
Nabízíme: PP na dobu neurčitou, práce ve stabilní a perspektivní společnosti, nástup ihned, odpovídající mzdové ohodnocení, osobní účast na rozvoji a prosperitě firmy, roční odměny dle výsledků, dovolenou 5 týdnů, možnost stravování v závodní jídelně
Nabídky s telefonem zasílejte na uvedený e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.1.2017