Volné pracovní místo  Vedoucí zákaznického centra - asistent/ka manažerovi prodeje

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel širokého sortimentu kvalitních biopotravin, podporující a rozvíjející ekologické zemědělství. Posilujeme naše řady o osobnosti, kterým je blízké naše poslání.

Otevíráme výběrové řízení na pozici Vedoucí zákaznického centra:

Náplň práce:
  • Vedení, kontrola činností a zástup týmu (komunikace se zákazníky ohledně objednávek, fakturací, reklamací)
  • Průzkumy trhu, reporting, administrace
  • Komunikace napříč firmou

Jaká/ý ideálně jste:
  • Zkušenosti s řízením
  • Obchodní zkušenosti
  • MS Office, orientace v účetnictví
  • Vítáme znalost jazyků

Nabízíme:
  • Důležitou pozici v prodejním týmu
  • Motivační ohodnocení (uvedená výše mzdy je orientační, je předmětem výběrového řízení)
  • Firemní benefity
  • Osobnostní i profesní růst v souladu s růstem firmy, našimi klienty i partnery
  • Stabilní práci v české firmě s otevřeným přístupem a smysluplným posláním
  • Místo výkonu práce je: Staré Město (okr. Šumperk)

Více info na použijte odpovědní formulář

Váš životopis a průvodní dopis, ve kterém nám objasníte Vaši motivaci (proč zrovna Vás zaujala zrovna tato pozice), prosím zašlete emailem na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016