Volné pracovní místo Vedoucího logistiky, nákupu a skladového hospodářství

30.12.2014
STAALBOEK s.r.o.
Místo pracoviště
Plandry, 588 41, Plandry
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme

  • Střední školu a další školení v oblasti logistiky
  • Zkušenost na podobné pozici – 3 roky
  • Výhodou plynná němčina (preferovaná) nebo angličtina – mluvená i psaná
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Znalost MS Office, znalost ERP systémů (používáme KARAT) a dalších programů pro logistiku
  • ŘP B
  • Zkoušky na VZV
  • Zkušenost s řízením lidí
  • Znalost problematiky odpadového hospodářství

Náplň práce:

  • Řízení, správa a vývoj současné logistické infrastruktury a aplikací
  • Zodpovědnost za nákup a vyjednávání podmínek pro kupní smlouvy
  • Implementace, správa a vývoj nových procesů pro interní logistiku, které budou podporovat výrobní aktivity
  • Řízení kolektivu 10 lidí
  • Flexibilita

Nástup – co nejdříve
Smlouva na 6 měsíců, její prodloužení dle pravidel firmy
Plat 17.700,– Kč/měsíc + osobní hodnocení, celkem hrubá mzda od 23.300,– Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy
Místo výkonu práce – Staalboek, Plandry
Nabídky zasílejte na adresu: poslat email