Volné pracovní místo Vlakvedoucí pro stavební stroj

1.9.2016
Skanska a.s.
Místo pracoviště
Husova 2846/2, Přerov I-Město, 750 02, Přerov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • hlídání bezpečného pohybu mechanizmů na kolejích našich staveb, zabezpečení výjezdu/nájezdu z/na vyloučené koleje

Požadujeme:

  • zápal pro práci na železnici; zodpovědnost a 100% pozornost; praxe v železničním stavitelství vítána; odbornou zkoušku (Pracovníka řízení sledu) lze složit až při zaměstnání( bude hrazena); zápal pro práci na železnici

Nabízíme:

  • k uvedené mzdě 20% prémie; smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; dovolenou až 6 týdnů, příspěvek na životní, důchodové připojištění, stravenky-příspěvek na stravování, vzdělávací programy;

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: Sídlo závodu je v Přerově, ale zaměstnanec bude hodně cestovat po celé Moravě.