Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Most
Zveřejnil:
Úřad práce Most
Může se Vám hodit:
Vrátný Most

Volné pracovní místo Vrátná/ý

29.7.2016
UPLINE CZ s.r.o.
Místo pracoviště
71, Obrnice, 435 21, Obrnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Hledáme pracovníky na vrátnici kontejnerového terminálu.

Náplň práce:

  • kontrola a evidence vozidel a kontejnerů při příjezdu a odjezdu
  • zadávání dat do počítače
  • výdej dokladů řidičům
  • výdej a evidence pracovních pomůcek pro řidiče

Požadujeme:

  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • základní znalost práce na PC

Místo výkonu práce: Obrnice

Jedná se o dvousměnný nepřetržitý provoz, pravidelné střídání 12 hod. ranních a 12 hod. nočních směn od pondělí do neděle dle harmonogramu, ranní směna 7:00 – 19:00, noční směna 19:00 – 7:00, průměrná týdenní pracovní doba 37,5 hod.

Nástup: 1.8.2016

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.

Prosím o zaslání životopisu na e-mailovou adresu poslat email

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá našim požadavkům, budou pozváni k osobnímu pohovoru. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem a pochopení.