Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Tábor
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 10
Může se Vám hodit:
Vrátný Tábor

Volné pracovní místo Vrátný - Smyslov

14.9.2016
INDUS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Tábor
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti!!!!!!!!!!! Pro uchazeče o zaměstnání jsme k dispozici každý všední den po předchozí domluvě na telefonním čísle poslat email nebo poslat email .

Vrátný/á – Smyslov u Tábora

Informace o pracovním místě:
Hledáme vrátné na objekt ve Smyslově u Tábora. Jedná se o klidnou práci, 12ti hod. směny (den/noc). Práce je charakterem vhodná i pro OZP/OZZ a aktivní důchodce. Nástup ihned.

Náplň práce:

  • ostraha svěřených prostor
  • zajištění chodu vrátnice
  • nepravidelné pochůzky
  • komunikace s návštěvami
  • drobná administrativa
  • práce v 12ti hod. směnách (denní/noční)

Požadujeme:

  • čistý TR
  • samostatnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

  • veškeré zázemí
  • dlouhodobé uplatnění
  • uniformu
  • příjemné a moderní prac. prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)