Volné pracovní místo  vrátný/vrátná

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Skupina společností DISCRET shání pracovníky ostrahy na zabezpečení objektu logistického areálu a okolí (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:Obsluha bezpečnostních technologií, správa klíčového hospodářství, pochůzková činnost / Patrola služebním vozem
Dohled nad pohybem osob v objektu, další administrativa vázaná k výkonu práce
Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr, hodinovou sazbu od 120,- Kč / h + zákonné příplatky + odměny.
Pravidelné směny, zázemí stabilní společnosti, možnost nadělání hodin.
Nástup do pracovního poměru dle dohody.
Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu, zkušenost v oboru výhodou, ne podmínkou, Certifikát strážného výhodou, ne podmínkou (nutno dodělat do 3 měsíců po nástupu)
Řidičské oprávnění skupiny B velkou výhodou.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem použijte odpovědní formulář nebo telefonicky od 8:00-17:00hod použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 15.3.2024