Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 3
Může se Vám hodit:
Vrátný Praha-centrum

Volné pracovní místo Vrátný

8.6.2016
AVES PLUS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Počernická 272/96, Malešice, 108 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností, resp. částečné či plné ID, na pozici vrátný v Malešicích.
Náplň práce:

  • obsluha kamerového systému
  • vydávání parkovacích karet
  • evidence návštěv a klientů
  • kontrola vozidel
  • pochůzková činnost

Co od vás očekáváme

  • bezúhonnost a slušné vystupování
  • flexibilitu
  • schopnost učit se novým dovednostem

Co vám nabízíme

  • nadstandardní mzdu
  • výborné dopravní spojení
  • firemní oděv zdarma
  • profesionální zaškolení
  • denní a noční směny
  • příjemný kolektiv

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)