Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 3
Může se Vám hodit:
Vrátný Praha-centrum

Volné pracovní místo Vrátný

17.3.2016
AVES PLUS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Vrátnice, Vrátnice, Hlavní
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností, resp. částečné či plné ID, na pozici vrátný.

Náplň práce:

  • evidence návštěv a klientů
  • kontrola vozidel
  • pochůzková činnost
  • denní/noční směny

Požadujeme

  • ČID/PID
  • bezúhonnost a slušné vystupování
  • flexibilitu
  • schopnost učit se novým dovednostem

Nabízíme

  • výborné dopravní spojení
  • firemní oděv zdarma
  • profesionální zaškolení
  • denní a noční směny
  • příjemný kolektiv

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)