Volné pracovní místo  Vrátný/strážný ÚKZÚZ

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 11 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Ztracená 1099/10, Praha 6-Ruzyně
Prosíme nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na sídlo společnosti.!!!!!!!!!!!!!! Nejprve zajít na Personální oddělení na adrese: Průmyslová 566/5, Praha 10 - Malešice. Pro uchazeče o zaměstnání jsme zde k dispozici každý všední den mezi 9:00 a 11:00 13:00 a 15:00.

Přijmeme do pracovního poměru vhodné uchazeče na ostrahu administrativní budovy. Pozice je vhodná také pro invalidní důchodce.

Náplň práce:
  • Zajištění plynulého chodu vrátnice
  • Občasné pochůzky po areálu
  • Drobná administrativa

Požadujeme:
  • Zdravotní způsobilost
  • Výpis z RT
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (12ti hod. směny denní/noční)

Nabízíme:
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Důkladné zaškolení
  • Pravidelné výplaty mzdy

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.9.2016