Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 10
Může se Vám hodit:
Vrátný Praha-centrum

Volné pracovní místo Vrátný/strážný ÚKZÚZ

19.8.2016
INDUS, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Ztracená 1099/10, Ruzyně, 161 00, Praha
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Ztracená 1099/10, Praha 6-Ruzyně
Prosíme nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na sídlo společnosti.!!!!!!!!!!!­!!! Nejprve zajít na Personální oddělení na adrese: Průmyslová 566/5, Praha 10 – Malešice. Pro uchazeče o zaměstnání jsme zde k dispozici každý všední den mezi 9:00 a 11:00 13:00 a 15:00.

Přijmeme do pracovního poměru vhodné uchazeče na ostrahu administrativní budovy. Pozice je vhodná také pro invalidní důchodce.

Náplň práce:

  • Zajištění plynulého chodu vrátnice
  • Občasné pochůzky po areálu
  • Drobná administrativa

Požadujeme:

  • Zdravotní způsobilost
  • Výpis z RT
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze (12ti hod. směny denní/noční)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Důkladné zaškolení
  • Pravidelné výplaty mzdy

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)