Zařazeno v oborech:
Ostraha a bezpečnost
Pozice:
Vrátný
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Vrátný Liberec

Volné pracovní místo VRÁTNÝ/STRÁŽNÝ

18.10.2016
CUBE CZ s.r.o.
Místo pracoviště
612, Ferdinandov, 463 62, Hejnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • 12 hodinové směny (noční, denní)
  • zabránění vstupu nepovolaných osob do objektu
  • kontrolní a pochůzková činnost v objektu
  • drobná administrativa, výdej klíčů

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • bezúhonnost – vyžadován doklad

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr v české společnosti
  • příspěvek na stravování
  • zázemí stabilní společnosti
  • měsíční docházkový bonus

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie – Měsíční bonus