Volné pracovní místo  VŠ ANALYTIK / ANALYTIČKA (odd. anorgan. analýz)

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 25 280–45 190 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • provádění fyzikálně chemických analýz
  • vedení řádné dokumentace o prováděných zkouškách
  • spolupráce na zajištění chodu laboratoře a na tvorbě předpisové dokumentace
Požadavky pro přijetí:
  • VŠ chemického zaměření, znalost analytické chemie (úsek analýzy vod)
  • minimálně ukončené bakalářské studium
  • praxe v laboratoři a znalost iontové chromatografie výhodou
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Zaměstnanecké výhody a benefity:
  • práce na plný úvazek
  • velmi pestrá práce v analytické laboratoři
  • příjemný pracovní kolektiv
  • smlouva na dobu určitou (zástup za MD) s možným následným prodloužením
  • platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro
státní organizace
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • zázemí státní organizace
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na důchodové připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.3.2025