Volné pracovní místo  Všeobecná/dětská/praktická sestra

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 290–41 780 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup dohodou.
Náplň práce:
Poskytování komplexní vysoce specializované ošetřovatelské péče o děti se závažným onemocněním a o jejich rodiny, zejména o děti s život limitující a život ohrožující
diagnózou společně s týmem dalších oborníků.
Provádění léčebných, ošetřovatelských nebo rehabilitačních postupů včetně psychické
přípravy dítěte k diagnostickým, terapeutických a ošetřovacím výkonům. Edukuje rodiče ve výchově a péči o děti v jednotlivých vývojových obdobích.
Požadujeme:
Odbornou způsobilost podle § 5, § 5a, § 21b zákona č.96/2004 Sb. o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních)
Osobnostní předpoklady: vyrovnanost a osobní vyzrálost, psychickou odolnost a schopnost snášet zvýšenou emoční, citovou a sociální zátěž, přiměřenou citovou empatii a sociální kompetentnost, důslednost, předvídavost, rozhodnost v krizových situacích, trpělivost, schopnost kritického a objektivního úsudku, komunikativnost, otevřenost, týmovost.
Plná svéprávnost, výpis z trestního rejstříku, zdravotní způsobilost
Mzda + příplatky podle velikosti úvazku, délky praxe v oboru, podle dosaženého vzdělání.
Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek.
Vhodné pro absolventy.
Životopisy zasílejte do 30.4.2024 na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené, 4 placené volné dny
  • Jiné výhody - benefity z FKSP, možnost dalšího vzdělávání

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Všeobecná/dětská/praktická sestra?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Veronika Veselá, personální oddělení z Dětské centrum Veská

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Všeobecná/dětská/praktická sestra

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.