Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Zdravotní sestra
Lokalita:
Semily
Zveřejnil:
Úřad práce Semily
Může se Vám hodit:
Zdravotní sestra Semily

Volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA NA INTERNU

31.8.2016
Masarykova městská nemocnice v Jilemnici
Místo pracoviště
Metyšova 465, Jilemnice, 514 01, Jilemnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Interní oddělení příjme na lůžkovou část 1 všeobecnou sestru s osvědčením k výkonu práce bez odborného dohledu. Požadujeme ukončené vzdělání dle Zákona č.96/2004 Sb. v platném znění. Zájem o práci v oboru, vstřícné jednání s pacientem, morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu.

Kvalitní a pestré stravování s příspěvkem z FKSP; pro maminky s dětmi možnost využít dětskou skupinu, resp. firemní školku; ; možnost studia zahraničních jazyků; placené třídenní volno na krátkou zdravotní dovolenou tzv.sick days; příspěvky dle vlastního výběru na dovolenou, vitamíny nebo sportovní vyžití; parkování zdarma v areálu nemocnice

prac. poměr na dobu určitou (1 rok) , pak na neurčito

kontakt: telefonicky od 7.00 do 12.00 hod., po – pá, e-mailem, osobně: personální oddělení nebo u hlavní sestry od 7.00 do 14.00 hod.,

Podobné nabídky práce

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
Náplň práce: oPráce všeobecné sestry ve směnném provozu Požadavky: oOdborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. oOsvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu oPSS v péči o duševní zdraví, gerontopsychiatrii výhodou konta ...
Zlatý věk, s.r.o. 1, Jablonec nad Jizerou Plný úvazek
aktivní
VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK
Náplň práce: oSchopnost vést přehlednou a srozumitelnou dokumentaci oSchopnost věcně správně komunikovat (i písemně) se zainteresovanými stranami oUživatelská práce na PC oDovednost jednat s lidmi oPráce s kvalitou v sociálních sl ...
aktivní
VŠEOBECNÁ SESTRA bez registrace
Místo výkonu práce: Nemocnice Turnov, 28. října 1000, 511 01 Turnov Práce v nepřetržitém provozu. U cizinců nutné uznání od MZČZ.
Krajská nemocnice Liberec, a.s. 28. října 1000, Turnov Plný úvazek