Volné pracovní místo  všeobecná sestra pro péči v psychiatrii

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 43 000 Kč / měsíc

Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného pracovníka na pozici Všeobecná sestra pro péči v psychiatrii.

Co požadujeme:
  • Vzdělání pro výkon odbornosti 914 (všeobecná sestra pro péči v psychiatrii) ukončené nebo alespoň započaté a probíhající.
  • Způsobilost k samostatnému výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • Ochotu se vzdělávat.
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům
  • Bezúhonnost
  • Uživatelskou znalost práce s počítačem
  • Řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
  • Práce v multidisciplinárním týmu v Centru duševního zdraví Strakonice
  • Podpora zotavení lidí z dlouhodobé duševní nemoci (schizofrenie nebo afektivní poruchy)
  • Individuální práce s klientem, a to ambulantní nebo terénní formou
Co nabízíme:
  • Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Nástupní plat 43.000,- Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)
  • 25 dní dovolené
  • Zkrácený/plný úvazek, vše dle dohody
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody
  • Kombinace ambulantní a terénní práce
  • Práci v motivovaném multidisciplinárním týmu
  • Notebook a mobilní telefon
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování, e-stravenka po zkušební době
KONTAKT: telefonicky Po-Pá: 8:00-16:00hodin. Mgr. Rédlová Žaneta., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku všeobecná sestra pro péči v psychiatrii?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Žaneta Rédlová z FOKUS - Písek, z.ú.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku všeobecná sestra pro péči v psychiatrii

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.