Volné pracovní místo  VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

  • PP plný nebo zkrácený na 20hod/týden
Náplň práce:
  • sledování a hodnocení zdravotního stavu klientů,
  • kontrola stavu pokožky, provádění převazů,
  • příprava a podávání léků,
  • komunikace s praktickým lékařem a odbornými lékaři,
  • monitorování a záznam psychického stavu klientů a předávání psychiatrovi.
  • ve spolupráci se sociální pracovnicí provádět psychoterapii při denních návštěvách klientů,
  • provádění sesterských vizit klientů a pravidelných odborných výkonů,
  • vedení příslušné zdravotní dokumentace, sestavování ošetřovatelských plánů klientů a informování pečovatelek o postupech a obsahu péče o klienty,
  • evidence a zajišťování schvalování výkonů zdravotními pojišťovnami,
  • vedení plánovacího kalendáře výjezdu klientů do odborných lékařských poraden a plánování zdravotnických výkonů.
Požadujeme:
  • organizační schopnosti,
  • samostatné myšlení a rozhodování,
  • schopnost vedení týmu pečovatelek,
  • aktivní a profesionální přístup,
  • smysl pro pořádek a preciznost,
  • vysoký morální kredit,
  • vztah ke starým lidem.
Znalost problematiky péče o seniory a praxe u lůžka výhodou.

Pružný systém odměňování,
Nabízíme možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu, zaměstnanecké benefity.
Možnost zakoupení občerstvení v místní kavárně za výhodné ceny.

Pro bližší informace nás kontaktujte telefonicky nebo se přijďte představit osobně, případně se posílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 7.8.2023

Máte zájem o nabídku VŠEOBECNÁ SESTRA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mariia Tsabak z Senior centrum Nechanice s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VŠEOBECNÁ SESTRA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.