Zařazeno v oborech:
Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Zdravotní sestra
Lokalita:
Písek
Zveřejnil:
Úřad práce Písek
Může se Vám hodit:
Zdravotní sestra Písek

Volné pracovní místo VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA VE SMĚNĚ

31.8.2016
PORSL s.r.o.
Místo pracoviště
32, Rakovice, 398 04, Rakovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Náplň práce: plánování a poskytování komplexní ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu
Pracoviště: Domov RAKOVICE, domov se zvláštním režimem, Rakovice 32, 398 04 Čimelice, okr. Písek
Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek – pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Pracovní doba: nepřetržitý dvousměnný provoz, krátký týden (Stř+Čt) a dlouhý týden (Po+Út+Pá+So+Ne)

Požadujeme: laskavý přístup ke klientům Domova, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování, empatii k lidem se zdravotním postižením, schopnost týmově spolupracovat, psychickou odolnost, respekt ke stáří a lidské důstojnosti.
Požadované vzdělání:

  1. střední vzdělání v oboru všeobecná, zdravotní sestra + registrace. Případně vyšší vzdělání.

Platové podmínky: mzda brutto 23 000 – 27 000 Kč dle délky započitatelné praxe, příplatky za směnný provoz, možnost získání osobního ohodnocení
Nabízíme: příplatek na stravování, příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu: září/říjen 2016

Kontakt: Životopis je možné předat osobně u ředitelky Domova Rakovice, Rakovice 32, 398 04 Čimelice nebo emailem na poslat email dotazy na tel:  poslat email