Volné pracovní místo  Všeobecní administrativní pracovníci

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Maternová Dita Ing., e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Slouží jako primární kontaktní bod v právním úseku pro všechny dotazy mateřské společnosti, včas a profesionálně řídí a odpovídá na požadavky
  • Připravuje a poté komunikuje s mateřskou společností v Číně přesné a aktuální zprávy
  • Udržujte organizovaný a přístupný archivační systém všech dokumentů pro mateřskou společnost, korespondence a veškerých záznamů
  • Hlídá termíny pro zpracování zpráv požadovaných mateřskou společností a zajišťuje, aby všechny reporty byly odesílány včas
  • Podle potřeby vykonává administrativní úkony související s výše uvedenými činnostmi
  • Právní překlady a tlumočení

Požadavky:
  • středoškolské nebo bakalářské vzdělání
  • právní vzdělání výhodou
  • preferujeme kandidáty/ky se zkušeností min. 5 a více let praxe
  • time management a důraz na detail
  • znalost práce na PC
  • zodpovědnost a samostatnost
  • dobré vyjednávací, komunikační a organizační schopnosti
  • prozákaznický přístup
  • znalost češtiny
  • znalost čínštiny
  • znalost angličtiny výhodou

Požadovaná znalost jazyků

  • Čínština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2023

Máte zájem o nabídku Všeobecní administrativní pracovníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Dita Maternová z CITIC Europe Holdings a.s..

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Všeobecní administrativní pracovníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.