Volné pracovní místo  Všeobecní administrativní pracovníci

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice pouze pro OZP - uveďte do zasílaného životopisu
Požadujeme:
" znalost práce s MS Office
" velmi dobrá znalost českého pravopisu
" spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
" organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
" loajalitu ke společnosti a kolegiálnost
Nabízíme:
" práci na zkrácený úvazek (20 hod. týdně)
" zajímavou a zodpovědnou práci v malém a přátelském kolektivu
" práci v centru Prahy
" mobilní telefon i k soukromému využití, občerstvení na pracovišti, firemní vzdělávání, přátelský kolektiv
Náplň práce:
" vedení a příprava dokumentace k seminářům a související administrativa - práce s textem
" písemná i telefonická komunikace s lektory
" archivace dokumentů

možnost firemního vzdělávání, občerstvení na pracovišti

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 29.4.2021

Máte zájem o nabídku Všeobecní administrativní pracovníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
PhDr. Eva Maříková z Institut Bernarda Bolzana v.o.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Všeobecní administrativní pracovníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.