Volné pracovní místo  VŠEOBECNÝ/-Á A MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VŠEOBECNÝ/-Á A MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ
  • PP na dobu neurčitou (po uplynutí 3 měsíční zkušební doby), nástup od 1. 9. 2016 nebo dle dohody
  • Náplň práce: kompletní samostatné vedení účetnictví (účtování pokladních dokladů, přijatých faktur, sestavování DPH a kontrolního hlášení, fakturace, skladové hospodářství, komunikace s FÚ), kompletní zpracování mezd pro 10 zaměstnanců včetně komunikace s OSSZ a zdravotními pojišťovnami
  • Požadujeme: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky, znalost účetnictví a daňových zákonů, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, přesnost, znalost programu Pohoda výhodou
  • Nabízíme: práci v příjemném prostředí, stravenky
  • Životopisy zasílat na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016