Volné pracovní místo  Všeobecný/á účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • samostatné vedení účetnictví včetně zúčtování odpisů; účtování střediskových a mezistřediskových plateb a převodů; spolupráce na inventarizaci a účetní závěrce; kontrola, zpracování a evidence došlých faktur; vedení související dokumentace; správa databáze dodavatelů a odběratelů

Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru; praxe v oboru min. 4 roky, ideálně z výrobní společnosti; komplexní znalost účetnictví; orientace v daňové problematice; znalost AJ výhodou; znalost aplikací MS Office; dobré komunikační dovednosti; samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:
  • odpovídající finanční ohodnocení; flexibilní zaměstnanecké výhody ; stravenky/penzijní připojištění/dárkové poukazy/relax); flexibilní pracovní dobu; 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: PSP Real Estate s.r.o., Kojetínská č.p. 3186/79, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2016