Volné pracovní místo  VŠ/SŠ odborný pracovník - odd. fyziologie a psychologie práce

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 18 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Jamínova 2905/37, Praha 10 - Záběhlice
Kontakt: Bc.Veronika Kloučková,tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce: Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Vyhodnocování měření, zpracování podkladů anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost. Požadujeme: VŠ obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví. Odborná a specializovaná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání - výhodou. Specializace v oboru Hygiena a epidemiologie - vítána. Nabízíme: Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 30.4.2017