Volné pracovní místo  Vstupní kontrolor kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–18 500 Kč / měsíc

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti kontroly kvality min. 1 rok podmínkou
  • Praxi s dodavatelskými audity, s reklamacemi k dodavatelům
  • Znalost práce dle výkresové dokumentace

Náplň práce
  • Kontrolu počátečních kusů ve výrobě
  • Zadržení nevhodného materiálu
  • Měření výrobků pomocí konvenčních měřidel
  • Práci dle výkresové dokumentace
  • Dodavatelské audity a reklamace k dodavatelům
  • Participaci na kontrole výrobků využívaných po celém světě

Požadujeme
  • Praxi se základními měřidly ve strojírenství
Nabízíme
  • Zajímavé finanční ohodnocení: 20. - 25.000 Kč/měsíčně
  • Místo práce přímo v Brně (Brno - Slatina)
  • Pracovní dobu v 1 směnném provozu
  • Příspěvek na stravování
  • Práci se špičkovými technologiemi
  • Stabilní pracovní místo, HPP - dlouhodobě
  • Možnost uplatnění ve společnosti, která stále expanduje na nové trhy

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.9.2016 do 31.3.2017