Volné pracovní místo  Vychovatel/vychovatelka

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • VŠ vzdělání pedagogického směru
  • znalost běžných PC programů
  • týmová spolupráce
  • cílevědomost, pečlivost, svědomitost
  • ŘP sk. B
Pracovní náplň:
  • provádí vstupní a průběžnou pedagogickou diagnostiku
  • odpovídá za výchovu svěřených dětí v době mimo vyučování
  • navrhuje výchovná opatření
  • sleduje prospěch a chování své skupiny ve škole, je v kontaktu s vyučujícími
  • odpovídá za kvalitní úroveň své práce
Výhody: Benefity formou zvýhodněného stravování, příspěvku na penzijní pojištění, vitamínů, očkování, možnosti seberůstu.
Kontakt: CV a motivační dopis zasílejte pouze e-mailem.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Vychovatel/vychovatelka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Hana Melzerová MBA, ředitelka z Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vychovatel/vychovatelka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.