Zařazeno v oborech:
Vzdělávání a školství
Pozice:
Vychovatel
Lokalita:
Brno-venkov
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-venkov
Může se Vám hodit:
Vychovatel Brno-venkov

Volné pracovní místo Vychovatel/ka pro příměstské tábory

28.6.2016
„Dětský klub Sovička”
Místo pracoviště
88, Řeznovice, 664 91, Ivančice
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

První kontakt emailem. poslat email (zaslat životopis a motivační dopis)
Mzda v místě obvyklá.
Požadavky:

  • trestní bezúhonnost
  • příjemné vystupování, kladný vztah k dětem
  • přirozená autorita, tvůrčí duch, úcta k dětem i k přírodě, ochotu učit se novým věcem
  • starší 18 let
  • má osobní a odborné předpoklady pro práci s dětmi
  • preferujeme osobu, kterou děti znají už z klubu nebo ZŠ Řeznovice

Náplň práce:

  • příprava na každý den
  • péče o děti 6h denně
  • řídí se pokynů hlavního vychovatele, pracuje samostatně se svěřenou skupinou dětí
  • účastní se porad vedení tábora
  • pomáhá při vytvoření materiálních podmínek nutných k výkonu své práce v táboře
  • jde osobním příkladem při dodržování zásad je vzorem pro děti v táboře
  • řádně si připravuje svěřenou část programu
  • nenechá svěřené děti bez dohledu, dbá soustavně o jejich bezpečnost a zdraví zejména mimo tábor, při koupání, úrazy nebo onemocnění ihned hlásí hlavnímu vychovateli, dbá na pitný režim dětí apod.
  • má individuální přístup k dětem, vzbuzí jejich zájem, pomáhá jim v nesnázích
  • dohlíží na úklid společných prostor
  • potravinářský průkaz

Místo výkonu práce: Řeznovice 88, 664 91 Ivančice