Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Česká Lípa
Zveřejnil:
Úřad práce Česká Lípa
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Česká Lípa

Volné pracovní místo Výpomoc ve výrobě - "brigáda"

14.7.2016
Festo Production s.r.o.
Místo pracoviště
Moskevská 674/50, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Pracovní poměr
Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Festo je předním celosvětovým dodavatelem automatizační techniky a také společnost, která se výrazně angažuje v oblasti poskytování průmyslových školení a vzdělávacích programů. Festo má celosvětově 61 samostatných společností, k tomu dalších 250 regionálních poboček a zaměstnává okolo 16 000 zaměstnanců.
Pro naši výrobní společnost Festo Production s.r.o. sídlící v České Lípě hledáme zájemce na pozici

Výpomoc ve výrobě (ž/m) – brigáda
vhodná i pro studenty, osoby na MD nebo RD, důchodce

Pracovní náplň:
" Práce na montážní lince (výroba spirálových hadic)
" Výpomoc na extruzní lince (stříhání, navádění hadice, sundávaní hotových kol)
" Měření kontrolních vzorků
" Čtení výkresové dokumentace
" Balení hotových výrobků a jejich označení
" Administrativní činnost

Kvalifikační a další požadavky:
" Manuální zručnost
" Pečlivost, obratnost, rychlost
" Dobrá administrativní evidence
" Ochota pracovat ve 3-směnném provozu (po-pá)
" Dle zákoníku práce věk nad 18 let z důvodu výkonu práce i v noci
" Ochota pracovat v období od července do září minimálně 1 měsíc vcelku
" Min. vyučení, Středoškolské vzdělání s maturitou výhodou (i neúplné u studentů)

Nabízíme:
" Odměnu 75,– Kč/hod.
" Spolupráce na dohodu o provedení práce nebo o pracovní činnosti
" Pravidelný výplatní termín
" Možnost dlouhodobé spolupráce, a tak stabilního příjmu
Nástup možný ihned
Vaši písemnou nabídku a případné dotazy k nabízené pracovní pozici očekáváme na e-mailové adrese:  poslat email