Volné pracovní místo  Výrobně-technický ředitel/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Zodpovídá za organizaci výrobních procesů
  • Zodpovídá za technickou a technologickou připravenost výrobních procesů
  • Podílí se na technologickém rozvoji výrobních kapacit
  • Zodpovídá za plánování a koordinaci výrobních kapacit
  • Řídí a koordinuje činnost údržby
  • Podílí se na procesu neustálého zlepšování a zvyšování produktivity práce
  • Zodpovídá za výrobní kvalitu
  • Řídí, kontroluje a hodnotí spolupracující zaměstnance

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání v oborech metalurgie, hutnictví nebo strojírenství