Volné pracovní místo Výrobní technik

10.8.2016
Flowmon Networks a.s.
Místo pracoviště
U vodárny 2965/2, Královo Pole, 616 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Zajímáš se o datové sítě, komunikace, bezpečnost IT? Chceš propojit znalosti informačních technologií s komunikací s lidmi raději než se věnovat programování? Nemáš praxi v oboru? Nevadí, hledáme potenciál!

NÁPLŇ PRÁCE:
Hledáme kolegu do týmu Support na pozici výrobního technika. Hlavní pracovní náplň zahrnuje:

  • výrobní příprava produktů Flowmon
  • testování kvality výrobených produktů
  • licencování
  • práce se systémem skladového hospodářství
  • základní podporu zákazníků

OČEKÁVÁME:

  • SŠ vzdělání technického směru (informační technologie výhodou)
  • Schopnost číst, vytvářet a revidovat technické specifikace v angličtině
  • Spolupráci v týmu a konstruktivní přístup k práci a zadaným úkolům
  • Pracovní nasazení, plnění úkolů v daném čase a kvalitě, odpovědnost a flexibilitu
  • Komunikační dovednosti
  • Chuť pracovat v týmu a učit se novým věcem
  • Angličtina na úrovni B1
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • Příležitost být součástí špičkové evropské technologické společnosti
  • Prostor pro osobní rozvoj a profesní růst
  • Mladý pracovní kolektiv okolo 50 lidí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Benefitní program a podíl na zisku společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a židli, na které je radost sedět :-)

Staň se součástí našeho týmu! Zašli nám svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu  poslat email