Volné pracovní místo  VÝROBNÍ TECHNOLOG/ŽKA - KONSTRUKTÉR/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

VÝROBNÍ TECHNOLOG/KONSTRUKTÉR - strojírenská zakázková výroba, pracoviště Letohrad
Náplň práce: přímá podřízenost projektovému manažerovi, odpovědnost za výrobní část projektu, odlaďování prvovýroby, upřesňování stanovené technologie přímo ve výrobním procesu, navrhování a provádění konstrukčních a technologických úprav vyráběných polotovarů
Požadujeme: SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce v Solidworks výhodou (minimálně v 3D ProE), ŘP sk. B, znalost technických norem a předpisů z oboru, znalost AJ výhodou, samostatnost, kreativitu, schopnost práce v týmu
Nabízíme: perspektivní zaměstnání, práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, pružnou pracovní dobu, prostor pro seberealizaci, možnost osobního růstu, přátelský a tvůrčí kolektiv, slušné jednání
Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky

Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
Informace o firmě naleznete na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - čtení strojírenských výkresů

Požadované vzdělání

  • Strojírenství a strojírenská výroba (23)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.2.2015