Volné pracovní místo  VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK, ÚŘEDNICE

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 27 250–40 120 Kč / měsíc

  • Okresní soud v Opavě vyhlašuje výběrové řízení na pozici vyšší soudní úředník/úřednice - úsek občanskoprávní

Požadavky:
  • dosažení vysokoškolského vzdělání získaného řádným ukončením studia v magisterském studijním programu v oboru práva na vysoké škole v České republice, nebo studium vyšších soudních úředníků na Justiční akademii v Kroměříži
  • státní občanství České republiky
  • trestní a morální bezúhonnost.

Pracovní náplň:
  • provádění úkonů vyššího soudního úředníka ve smyslu zákona č. 121/2008 Sb., v platném znění.

Nabízíme:
  • pracovní poměr bude sjednán po dobu jednoho roku, s možností prodloužení
  • 5 týdnů řádné dovolené na zotavenou
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • vzdělávací aktivity na Justiční akademii v Kroměříži v rámci pracovní doby.

Platové zařazení:
  • 12. platová třída + stupeň dle započitatelné praxe, stanoveno v souladu s nařízením vlády
č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
  • po zkušební době na základě hodnocení nadřízeného možnost přiznání osobního příplatku.

Termín nástupu: květen 2024, případně dle dohody.

Termín a způsob podání přihlášek:
  • do 7. 4. 2024 včetně. Do stanoveného termínu je třeba doručit písemně přihlášku se všemi požadovanými doklady Okresnímu soudu v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava k rukám Mgr. Moniky Sieberové, obálku označte "Výběrové řízení - NEOTVÍRAT"
nebo

Informace podá:
  • Mgr. Monika Sieberová, personalistka Okresního soudu v Opavě
mobil použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

  • Bc. Jana Holleschová, ředitelka správy Okresního soudu v Opavě

Přílohou přihlášky bude:
  • strukturovaný profesní životopis,
  • motivační dopis,
  • kopie dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání,
  • kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší než 2 měsíce,
  • přihláška k výběrovému řízení (k dispozici na použijte odpovědní formulář

V případě splnění předpokladů bude uchazeč kontaktován k účasti na osobním pohovoru, jehož termín je stanoven na den 12. 4. 2024.

Předseda okresního soudu si vyhrazuje možnost zrušit nebo změnit termín výběrového řízení kdykoliv v jeho průběhu a současně možnost nevybrat žádného z uchazečů.
Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025