Volné pracovní místo  Výstavba sítě/vedoucí realizační skupiny

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Teplice a okolí
Pro tuto pozici není nutná znalost IT
Požadavky:
  • manuální zručnost a preciznost
  • základní orientace ve stavebnictví, elektrikařině, apod.
  • schopnost řídit malou skupinu pomocných pracovníků
  • samostatnost v organizaci práce a zajišťování pracovních prostředků a spotřebního materiálu
  • předpokládá se osobní zapojení do manuální práce
  • schopnost jednat se subdodavateli prací
  • vedení záznamu o práci a spotřebovaném materiálu
Náplň práce:
  • výstavba datových sítí práce dle zadání (lištování, příprava tras, tahání kabeláže, zajišťování pomocné pracovní síly a její řízení)
  • údržba datových sítí dle zadání
  • údržba a drobné úpravy na nemovitém majetku dle potřeby
Ostatní: řidičský průkaz, výpis z rejstříku trestů
Hlásit se e-mailem

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017