Volné pracovní místo  Vývojář/ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní úvazek: částečný nebo plný úvazek
Minimální stupeň vzdělání: SŠ/VŠ
Nástup: Ihned

Náplň práce:
vývoj aplikací ASP.NET C#
design a implementace nových modulů SW (vývoj nových funkcionalit systému)
návrh databází
úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti a projektovým manažerem
spolupráce na testování a tvorbě dokumentace

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
zkušenosti s vývojem aplikací v prostředí .NET (C#)
znalost ASP.NET MVC, WCF/Web Services, LINQ, Entity Framework výhodou
znalosti MS SQL a databázových aplikací
systémové myšlení a aktivní přístup k pracovním úkolům
zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme:
stabilní, dlouhodobé, perspektivní zaměstnání
tvůrčí práci na rozvojových projektech
možnost zajímavého profesního růstu
profesní a osobní rozvoj

Benefity: vzdělávací kurzy, školení, možnost práce formou home office
Požadované jazyky: Angličtina – úroveň min. B1 dle Společného evropského referenčního rámce

Místo výkonu práce: Plzeň

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis a vybrané reference na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015