Volné pracovní místo  Vývojoví pracovníci

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
Technické vzdělání, praxe ve vývoji výhodou. Nutná invence, technické myšlení a manuální zručnost při výrobě prototypů.
Je nutná schopnost řešit vývojové a inovační projekty, znalost tvorby technické dokumentace v konstrukčních programech Varicad nebo Inventor výhodou. Je požadováno vysoké osobní nasazení a schopnost učit se nové problematice

Náplň práce:
  • samostatná vývojová práce - analýzy problémů, posouzení stávajícího stavu, návrh nového řešení
  • zpracování technické dokumentace a technologického předpisu, výroba a testování prototypu, posuzování souladu s legislativou a certifikace

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, zasílejte své životopisy s názvem volné pracovní pozice v předmětu na e-mail: použijte odpovědní formulář

Nástup možný ihned.

Pozn.: Uvedené hrubé měsíční mzdy je možné dosáhnout až po zapracování.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Vývojoví pracovníci?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Dagmar Voglová z EGO Zlín, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojoví pracovníci

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.