Volné pracovní místo  Vývojový inženýr - obor Obrábění

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • aplikovaný výzkum a vývoj nových výrobků v oblasti obrábění slinutými karbidy
  • samostatné řízení vývojových projektů
  • vývoj a zavádění nových výrobků do praxe
  • spolupráce s technology při vývoji nových technologických postupů

Požadavky:
  • VŠ, fakulta strojní, obor obrábění
  • vhodné i pro absolventy doktorandského studia
  • zkušenosti s přípravou a řízením projektů
  • znalost sortimentu Dormer Pramet výhodou
  • praktické zkušenosti ve frézování/vrtání výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost PC - MS Office na pokročilé úrovni
  • schopnost samostatné koncepční práce
  • ochota spolupracovat a vzdělávat se

Možný nástup: ihned nebo dle vzájemné dohody
Pracovní smlouva: na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016