Zařazeno v oborech:
Služby, Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Optik
Lokalita:
Nový Jičín
Zveřejnil:
Úřad práce Ostrava
Může se Vám hodit:
Optik Nový Jičín

Volné pracovní místo VÝVOJOVÝ INŽENÝR/KA OPTIKY

18.10.2016
MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka
MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o. - Šenov u Nového Jičína, MWB RECR…
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Design nových optických návrhů osvětlení vozů v kooperaci s celým týmem
  • Práce se programy CAD, modelovacích a vizualizačních systémů ve 3D, CAE nástrojů (Catia V5, Blender, LightTools)
  • Kooperace s designéry a uplatnění inovativních technických řešení návrhů
  • Účast na designu osvětlení koncepční ch vozů pro světové autosalony
  • Sladění vyhotovení prototypů a jejich technického otestování na zkušebních vzorech
  • Účast na vývoji a uvedení nových optických technologií
  • Sledování vývoje v oboru, účast na tvorbě patentů

POŽADUJEME:

  • VŠ technického směru (optika, fyzika, optoelektronika – výhodou)
  • Zkušenost s 3D modelováním nebo CAD programy (Catia, Inventor, SolidWorks, Autodesk Inventor, Rhinoceros aj.)
  • Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni, NJ – výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat)

NABÍZÍME:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Práce na zajímavých projektech
  • Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské)
  • Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)