Volné pracovní místo  VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK PĚSTOVÁNÍ MONOKRYSTALŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Návrh a realizace technických řešení pro růst monokrystalů.

Požadujeme: VŠ vzdělání v technických oborech - chemie (anorganická, silikáty), materiálové inženýrství (optické materiály, polovodiče). Analytický typ s orientací na výsledek schopný přinášet vlastní řešení problému, manuální zručnost, dobré komunikační schopnosti, vlastní iniciativa, schopnost pracovat s lidmi, vnitřní drive a snaha po dalším růstu, ochota cestovat. Odborné znalosti a angličtina samozřejmostí.

Nabízíme: Pozice nabízí velký prostor k vlastnímu růstu. Zajímavá práce na projektech zahrnujících přední evropská a světová vývojová pracoviště. K tomu nabízíme kompetitivní ocenění, 5 týdnů dovolené, stravenky, životní pojištění apod.

CRYTUR, spol. s r.o. je dynamická, exportně zaměřená, trvale rostoucí společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) se 140 zaměstnanci a obratem 160 mil. Kč.

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně každé pondělí od 7.00 do 8.00 hod.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.12.2016