Volné pracovní místo  WEB Developer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Mezinárodní společnost Wistron InfoComm (Czech), s.r.o. zabývající se výrobou výpočetní techniky a spotřební elektroniky hledá vhodného kandidáta na pozici WEB Developer.

Náplň práce:
-Vývoj vnitropodnikových aplikací
-Spolupráce s ostatními odděleními při řešení problémů

Požadujeme:
-Min.SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
-Anglický jazyk na komunikativní úrovni
-Dobrou znalost ASP.NET/C?, MS Visual Studio
-Zkušenosti s CSS, HTML, JavaScript (jQuery)
-Dobré komunikační schopnosti a ochotu pracovat v týmu
-Zodpovědnost (důraz na včasné a samostatné řešení problémů)
-Proaktivní přístup a ochotu při řešení problémů a požadavků
-Chuť učit se novým věcem
-Nástup ihned

Výhodou:
-Znalost MVC
-Používání verzovacích nástrojů jako jsou SVN nebo GIT
-Schopnost optimalizovat kód pro více různých prohlížečů zároveň, znalost rozdílů mezi verzemi prohlížečů i systémovými platformami

Nabízíme:
-Práci na plný úvazek v mladém kolektivu stabilní nadnárodní společnosti
-Každodenní spolupráci s mezinárodním týmem
-Podílení se na zajímavých projektech
-Možnost dalšího vzdělávání a růstu
-Moderní pracovní prostředí
-Pružnou pracovní dobu
-Benefity-25 dní dovolené, stravenky,Flexi Passy,MultiSport karty, jazykové kurzy,Sick day,firemní akce

Životopisy posílejte na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017