Volné pracovní místo  WORDPRESS kodéři

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

WORDPRESS KODÉŘI
POŽADUJEME: Výborná znalost CMS Wordpress. Analytické schopnosti pro návrh struktury vlastních typů příspěvků a taxonomií v CMS WordPress. Práce s AJAXem v prostředí WordPress. Nástup možný ihned.
Pasivní znalost angličtiny (na úrovni porozumnění dokumentace)
Výhodou: Práce s Gitem. Obecná znalost HTML5, CSS3 (Less) a JavaScript
NÁPLŇ PRÁCE: Návrh struktury a implementace nakódovaných grafických návrhů do CMS Wordpress
NABÍZÍME: k nástupnímu platu následné benefity a odměny
Přiložte: Odkaz na jeden až dva Wordpress weby s alespoň jedním individuálním typem příspěvku, nebo taxonomií. Životopis. Stručný motivační dopis
PRVNÍ KONTAKT: Zašlete nám, prosím, svůj životopis, ukázky své práce a motivační dopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
ov. 9.1.2017

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.1.2017