Volné pracovní místo ZAHRADNÍ TECHNIK/-ČKA - DPP

24.8.2016
Agropark servis s.r.o.
Místo pracoviště
Zábědov, 504 01, Nový Bydžov
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MANUÁLNÍ PRÁCE – ZAHRADNÍ TECHNIK/-ČKA

  • Dohoda o provedení práce, nástup možný ihned nebo dle dohody, místo pracoviště se nachází v Novém Bydžově
  • Náplň práce: spočívá v součinnosti s realizačním týmen při realizaci zakázek v oboru péče o zeleň, sadových úprav, výsadbu okrasné zeleně a další zajímavé manuální činnosti v přírodě (práce s křovinořezem, ruční zahradní sekačkou, stříhání živých plotů apod.)
  • Požadujeme: min. vyučení; časovou flexibilnost; samostatnost; loajalitu k firmě; zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům; praxe v oboru zahradnictví nebo jemu podobném je vítaná; ŘP skupiny B, výhodou sk. T a E
  • Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci v dobrém kolektivu, bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, zvyšování kvalifikace, firemí benefity, možnost profesního růstu, osobní přístup
  • Prosíme, zasílejte své životopisy na e-mailovou adresu: poslat email kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu.