Zařazeno v oborech:
Služby
Pozice:
Floristka / květinářka
Lokalita:
Blansko
Zveřejnil:
Úřad práce Blansko
Může se Vám hodit:
Floristka / květinářka Blansko

Volné pracovní místo zahradník/ce - florista/floristka

28.6.2016
Zahradnictví u Kopřivů s.r.o.
Místo pracoviště
105, Šebrov, 679 22, Šebrov-Kateřina
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: Prodej rostlin a zboží, obsluha pokladny, komunikace se zákazníky, poradenství, pravidelná péče o rostliny v zahradnictví. Dvousměnný (jednosměnný) provoz.
Výhodou: absolvent/ka SZŠ, praxe v aranžování květin, ŘP sk. B
Požadujeme: kreativitu, samostatnost, komunikativnost, ochotu poradit zákazníkům, zájem o obor a osobní rozvoj v oboru, poctivost, zodpovědnost, pečlivost a flexibilitu.
Nabízíme: zázemí rodinné firmy s tradicí, motivující a příjemné pracovní prostředí, dobré finanční ohodnocení na základě odvedené práce, možnost dalšího vzdělávání – kurzy, školení.
Zaměstnanecké výhody: odborné vzdělávání, slevy po zkušební době.
Strukturovaný životopis zasílejte na e-mailovou adresu: poslat email telefonický kontakt v době 8–18 hod na č.  poslat email .